BuBiTeklif.com; işinin ustası, profesyonel hizmet verenler ile hızlı, düzgün ve iyi hizmet almak isteyenleri bir araya getirmek amacı ile tasarlanmış, dijital bir platformdur. Firma ya da işinin ustası profesyonellere pazarlama ya da reklam harcaması yaptırmadan kariyerini geliştirmesine ve hızlıca iş bulmasına olanak sağlarken, hizmet almak isteyenleri de tadilattan, nakliyata, ev temizliğinden, mimari proje ve montaja kadar birçok kategoride ilana hızlıca ulaştırır.

Amacımız; günümüzde teknolojinin yarattığı kolaylıkları herkese anında ulaştırarak, zaman tasarrufu sağlamak ve hizmet vermek isteyenlerle, iyi hizmet almak isteyenleri aynı çatı altında buluşturmak.

BuBiTeklif.com’da bir çok başlıkta ilana anında ulaşabilir, profesyonel hizmet veren kişilerle çalışabilirsiniz. BuBiTeklif.com’da birçok hizmete yönelik ilan verebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz hizmet için fiyat tekliflerini ücretsiz alabilir, gelen teklifleri karşılaştırıp, içlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. En Kısa sürede çözüme ulaşıp, dilerseniz hizmet bitiminde yapacağınız değerlendirme ile diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsiniz. Bireysel hizmet veren bir üyemizseniz, ustalığınız olan konularda, istediğiniz kadar kategoride hizmet vermeyi seçebilir, hizmet alanların taleplerine cevap verip iş sahanızı genişletebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz kullanıcılardan iyi yorumlar alarak, güvenilirliğinizi ve müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Aradığın hizmeti seç,
ilanını oluştur,
ücretsiz fiyat teklifi al.
İşini garantiye al.

İletişim