Duvar Kağıdı

Duvar Kağıdı
15 Mayıs 2020

Duvar kağıdı döşeme tüm iç mekanda kullanılabilen son derece kullanışlı ve dekoratif özelliğe sahip olan duvar kaplama materyalleridir. Dekorasyon ve duvarları koruma özelliğine sahip olan, kolay uygulanabilirliği nedeniyle özellikle evlerde çok tercih edilen duvar kağıtları, ev, ofis, restoran ve cafe gibi farklı iç mekanlarda kullanıma uygundur. Çoklu renk, desen ve materyal alternatifleriyle satışa sunulan duvar kağıdı modelleri arasından zevkinize uygun ürünü kolaylıkla seçebilir ve iç mekanlarınızda uygulayabilirsiniz.

duvar kağıdı

Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıtları gelişen ve değişen teknolojisi sayesinde teknik özelliklerine göre farklı modellerden oluşur. Islak kuru fark etmeksizin her mekanda kullanılabilen duvar kağıtlarından ıslak ve nemli mekanlarda kullanılacak ürünler için bazı teknik ihtiyaçlar düşünülmelidir. Banyo ve mutfak gibi mekanlarda suya dayanıklı ve nem tutmayan duvar kağıdı modelleri tercih edilmelidir. Modeller arasında seçim yaparken yanmaya karşı dayanıklı modelleri tercih etmeniz olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlar. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra, boyanabilir duvar kağıtları da alternatif modellerden birisi olarak karşımıza çıkar. Tekrar tekrar boyanabilen duvar kağıdı döşeme ürünleri uygulandığı yüzeyde kendinize özgün tasarımlar yaratmanıza olanak sağlar. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir diğer duvar kağıdı modeli ise 3D duvar kağıtlarıdır. Bu ürünler uygulandığı yüzeyde derinlik algısını ön plana çıkararak mekanınızın sınırlarını genişleten dekorasyon uygulamalarıdır.

duvar kağıdı

Duvar Kağıdı Temizliği

Kullanımı da kolay olan ve pek çok özelliğe sahip olan duvar kağıdı döşeme özellikle hijyen açısından gelişen teknoloji sayesinde daha sık tercih edilir hale gelmiştir. Kolay silinebilirliği ve temizleme rahatlığı ile hem ıslak hem de kuru mekanlarda kullanılabilen bu ürünler UV ışığına karşı dayanıklı ürünlerdir. Aynı zamanda istenildiği zaman uygulandığı yüzeyden kolaylıkla sökülebilen duvar kağıtları, uygulama aşamasında ya da sökülme işlemi sırasında kötü kokuya neden olmaz ve yüzeyde iz bırakmazlar. Duvar kağıtları ile duvarlarınıza şık ve zengin bir görünüm katabilirsiniz. Duvar kağıdı fiyatları itibari ile de her bütçeye hitap eder ve çoklu ürün seçeneklerine sahip olduğundan dolayı istediğiniz fiyat aralığındaki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. BuBiTeklif.com ile kolayca duvar kağıdı konusunda tecrübeli en iyi ustaya ulaşabilir, ücretsiz ilan verebilirsiniz.

En iyi duvar kağıdı firma ve ustalarını sizler için listeledik. Duvar kağıdı firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Duvar kağıdı firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı duvar kağıdı, en yakın duvar kağıdı, acil duvar kağıdı, gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden duvar kağıdı fiyatları, duvar kağıdı ücretleri, ucuz ve hesaplı duvar kağıdı hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi duvar kağıdı hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.