Duvar Kağıdı Döşeme

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Duvar Kağıdı Döşeme

Duvar kağıtları tüm iç mekanda kullanılabilen son derece kullanışlı ve dekoratif özelliğe sahip olan duvar kaplama materyalleridir. Dekorasyon ve duvarları koruma özelliğine sahip olan, kolay uygulanabilirliği nedeniyle özellikle evlerde çok tercih edilen duvar kağıtları, ev, ofis, restoran ve cafe gibi farklı iç mekanlarda kullanıma uygundur. Çoklu renk, desen ve materyal alternatifleriyle satışa sunulan duvar kağıdı modelleri arasından zevkinize uygun ürünü kolaylıkla seçebilir ve iç mekanlarınızda uygulayabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Duvar kağıtları gelişen ve değişen teknolojisi sayesinde teknik özelliklerine göre farklı modellerden oluşur. Islak kuru fark etmeksizin her mekanda kullanılabilen duvar kağıtlarından ıslak ve nemli mekanlarda kullanılacak ürünler için bazı teknik ihtiyaçlar düşünülmelidir. Banyo ve mutfak gibi mekanlarda suya dayanıklı ve nem tutmayan duvar kağıdı modelleri tercih edilmelidir. Modeller arasında seçim yaparken yanmaya karşı dayanıklı modelleri tercih etmeniz olası tehlikelere karşı önlem almanızı sağlar. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra, boyanabilir duvar kağıtları da alternatif modellerden birisi olarak karşımıza çıkar. Tekrar tekrar boyanabilen bu ürünler uygulandığı yüzeyde kendinize özgün tasarımlar yaratmanıza olanak sağlar. Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir diğer duvar kağıdı modeli ise 3D duvar kağıtlarıdır. Kolay silinebilirliği ve temizleme rahatlığı ile hem ıslak hem de kuru mekanlarda kullanılabilen bu ürünler UV ışığına karşı dayanıklı ürünlerdir. Duvar kağıtları ile duvarlarınıza şık ve zengin bir görünüm katabilirsiniz. Duvar kağıdı fiyatları itibari ile de her bütçeye hitap eder ve çoklu ürün seçeneklerine sahip olduğundan dolayı istediğiniz fiyat aralığındaki ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. BuBiTeklif.com ile kolayca duvar kağıdı konusunda tecrübeli en iyi ustaya ulaşabilir, ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları

Ev veya ofisiniz için duvar kağıdı yaptırmak ve duvar kağıdı fiyatlarını öğrenmek için sitemizde hemen ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz. İlanınızı verirken duvar m2 bilgisi, kaç tane duvara yapılacağı ve hangi model ve kalitede duvar kağıdı kullanılacağı bilgisi çok önemlidir. Duvar kağıdı döşeme fiyat bilgisi için bu detayları doğru girmeniz yeterli olacaktır. Kendi zevkinize göre belirleyeceğiniz duvar kağıdı döşeme modeli ve bütçenize uygun duvar kağıdı döşeme kağıdını gelen teklifler üzerinden belirleyebilirsiniz. En uygun duvar kağıdı döşeme fiyat teklifi için hemen ücretsiz ilan verin.

Alçıpan Bölme Duvar Modelleri

Evinize alçıpan bölme duvar yaptırabilir ve yine alçıpan bölme duvar üzerine duvar kağıdı yaptırabilirsiniz. İstediğiniz alçıpan bölme duvar modelini seçerek yaptırdığınız duvar üzerine yine istediğiniz bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Alçıpan bölme duvar modelleri ve çeşitleri evinize modern ve hoş bir hava katacaktır. Dilerseniz sitemiz üzerinden alçıpan bölme duvar ilanı verebilir, gelen fiyat teklifleri arasından istediğiniz alçıpan bölme duvar firmasını seçebiirsiniz. Daha sonra yaptırdığınız alçıpan bölme duvar üzerine yine sitemiz üzerinden duvar kağıdı ilanı vererek, duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.