Çatı Tamiratı

Çatı Tamiratı
3 Ekim 2019

Çatılar bina ve evlerimizin en önemli yerleridir. Binayı yağmur, kar, rüzgar, sıcak ve soğuk gibi diğer doğa etkilerinden korurlar. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Çatı tamiri için taşıyıcı kısım ile kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Eski ve yıpranmış çatılarda ısı kaybı minimum %25’i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi biyolojik konforunuzu da olumsuz etkiler. Bizler ve binalar için son derece önemli olan çatıların bakımı ve tamiri için gereken önem gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir.

çatı tamiri

Çatı Malzemeleri

Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı bölümleri uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Çok fazla hasar almış, tadilat yapılsa bile verim alınamayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha iyi bir karar olacaktır. Çatı tamiri ve aktarma uygulamalarında kullanılan malzemeler CE yada TSE belgeli olmalıdır. Çatı yapımı ve yenilemesi işlerinde kullanılacak yalıtım ya da kaplama malzemeleri, proje veya detaya göre kullanılmalı eğer detay yok ise malzeme üreticilerinin teknik kılavuz ve broşürlerde tavsiye ettiği şekilde uygulanmalıdır. Çatı tadilatı için kullanılacak çatı kaplama malzemeleri, çatının yer aldığı bölgenin ve lokasyonun iklimsel özelliklerine göre seçilmelidir. Ayrıca çatı onarımı için yağışsız ve soğuk olmayan mevsimler tercih edilmelidir. Uygulama işlemlerinde kullanacağınız birleştirme aparatları veya yapıştırma kimyasallarını çok kaliteli ve birinci sınıf malzemelerden seçerseniz çok uzun süre dayanım sağlayacak bir çatıya sahip olursunuz.

çatı tamiri

Çatı Ustası

Çatı tamiri ve aktarma yaptırmak için doğru firma ve çatı ustasını bulmak oldukça önemlidir. İleride tekrar çatı sorunu yaşamamak için işini bilen firmalarla çalışmanız iyi olacaktır. Artık çatı yapımı ve çatı onarımı için usta aramanıza gerek kalmadı. Sitemiz üzerinden size en uygun fiyata, işinin en iyisi ustaya en kısa sürede ulaşabilir, çatı yalıtımı veya tadilat işlerinizi en profesyonel ustalara yaptırabilirsiniz. Bu bölümde çatı işlerini yapacak ustalardan teklif alır, teklifi karşılıklı değerlendirir, istediğiniz ustayı seçip, çatı tadilatınıza hemen başlayabilirsiniz. Çatınızın tüm işlerini en profesyonel şekilde yapacak çatı ustası için hemen talep formu oluşturup, ücretsiz ilan verebilirsiniz.

En iyi çatı yapım ve tamirat, çatı tamiri ve aktarma firma ve ustalarını sizler için listeledik. Çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmak için buradalar. Çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara veya ustalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı, en yakın çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı, acil çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamamız üzerinden çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı fiyatları, çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı ücretleri, ucuz ve hesaplı çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de en uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi çatı yapımı, tamiratı ve yalıtımı hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.