Uluslararası Nakliyat

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası ticaretin artarak küreselleşmesi ve ortak pazara girme çabaları kara, hava ve deniz yolları ulaşımında ve şirketlere sağlanan lojistik hizmetlerde artışa neden olmuştur. Uluslararası nakliyat hizmeti veren şirketlerin hizmet kalitelerini ve standartlarını yükseltmeleri önemli rol oynamaktadır. Uluslararası lojistik, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, ham maddelerin başlangıç noktasından, ürünün gitmesi gereken son noktaya kadar ve bunlarla ilgili her türlü bilgi akışının verimli olarak planlanması, yürütülmesi, denetlenmesi ve tamamlanmasıdır.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Uluslararası nakliyat; gümrükleme, paketleme, malların sigortalanması ve varılan yerde teslimat şekli itibariyle yurtiçi evden eve nakliyattan çok daha farklı ve zahmetli bir iştir. Uluslararası nakliyat firması seçerken bazı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Öncelikle anlaşacağınız nakliyat firmasının C3 belgesi olması gerekmektedir. C3 belgesi bulunan firmalar profesyonel hizmet sunan ve uluslararası yasal prosedürleri ve işleyişi iyi bilen firmalardır. Gümrük işlemleri için gerekli olan evraklar, resmi belgeler doğrultusunda hazırlanması gerekmektedir. Seçeceğiniz firma gümrük işlemleri için gerekli olan belgeleri sizden temin ederek, her aşamayı kendi profesyonel ekipleri tarafından takip etmelidir. Bir diğer önemli konu ise firmanın paketleme ve taşıma işlemlerindeki profesyonellikleridir. Uluslararası nakliye işlemlerinde tecrübe çok önemlidir. Uzun yıllardır taşıma işini yapan firmalar uzmanlaşmış olup uluslararası prosedürleri çok iyi bilirler. Yeni gelişmeler ve yeni yasalar takip edilerek her ülkenin gümrük yasası iyi bilinmelidir. BuBiTeklif.com ile en iyi ve en profesyonel çalışan uluslararası nakliyat firmasına kolayca ulaşıp, güvenle uluslararası nakliyatınızı yaptırabilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları

Uluslararası nakliyat bilgi birikimi olan ve deneyim sahibi firmalar tarafından yapılmaktadır. Fakat uluslararası nakliye fiyatları için genel bir fiyat aralığı yazmak doğru olmayabilir. Uluslararası nakliye ücretleri, taşınacak eşyalara ve eşyaların gideceği ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Uluslararası nakliye ücret bilgisi için BuBiTeklif üzerinden en iyi ve uygun fiyatlı uluslararası nakliyat firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. İlanınızı oluştururken taşınacak eşyaları ve gidilecek ülkeyi detaylı bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır. Size gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilir ve en hızlı şekilde profesyonel uluslararası nakliye hizmeti alabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.