TV Tamiri

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

TV Tamiri

Hem göze hem de kulağa hitap eden televizyonların hayatımızda yeri oldukça fazladır. Yapılan araştırmalara göre Türkiye en çok televizyon izleyen ülkelerden bir tanesidir. Peki en çok vakit geçirme, eğlence ve haber alma aracımız haline gelen televizyonumuz arıza yaptığına neler yapmamız gerekiyor?

Televizyon Arızaları

Televizyonda meydana gelen bir çok arızayı ekranda meydana gelen değişikliklere ortaya çıkan farklı şekillere ve kaymalara göre belirlemek mümkündür. Televizyon tamiri aslında en kolay yapılabilen elektronik tamirlerden biridir. Televizyonunuz karlanıyorsa anten bağlantılarını kontrol etmeniz, televizyonda gölgelenmeler oluşuyorsa televizyonu biraz daha yukarıya koymanız gerekebilir. Renkli televizyonunuzda renkler kayboluyorsa televizyonun hassas ayarlarını kontrol etmeniz gerekebilir. Televizyonuzda ses var ama görüntü yok ise hemen hassas istasyon ayarlarına ve görüntü ayarlarına bakmanız gerekir. Eğer televizyon frekansınıza radyo frekansı karışıyorsa bu görüntüde parazitlenmelere yol açar. Televizyonunuzda sorunlar hala devam ediyorsa bir an önce televizyon tamiri konusunda uzman kişi ve televizyon servislerine ulaşmanız gerekmektedir. BuBiTeklif.com’da işinin ustası bir çok televizyon tamir ustasına ulaşabilirsiniz.

TV Tamir Ücretleri

TV tamir fiyatları için şu an genel bir fiyat aralığı yazmak doğru olmayabilir. TV tamir ve televizyon servis ücretleri, yapılacak işleme ve kullanılacak materyale göre değişiklik göstermektedir. Televizyonunuzun modeli, ekranın büyüklüğü ve markası fiyat aralığını da değiştirmektedir. TV tamir ücreti bilgisi için BuBiTeklif üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Servis hizmeti gerektiren televizyonunuzun markasını ve modelinin ne olduğunu, arızanın ne olduğunu detaylı bir şekilde ilanınıza yazmanız yeterlidir. Size gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilir ve en hızlı şekilde profesyonel TV tamir servisi hizmeti alabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.