Radyatör Petek Temizliği

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Radyatör Petek Temizliği

Radyatör petek temizliği, kalorifer petekleri için belirli bir zaman aralıklarında peteklere yapılması gereken önemli bir bakımdır. Bu bakım ile, peteklerde biriken tortu, kum, kireç ve çamurları temizlenir ve sıcak suyun petek içinde rahat dolaşımını sağlar.

Radyatör Petek Temizliğinin Önemi

Radyatör peteklerinin bakımları düzenli yapılmazsa yüksek enerji yakımı, dolayısıyla yüksek faturalar gelmesini sağlar. Ayrıca düzenli radyatör petek temizliği peteklerinizin ömrünü de uzatır. Düzenli şekilde petek temizliği yapılan yerlerde, kombi ve kalorifer sistemlerinde petek temizliği işlemi ortalama 2 saat kadar sürerken, daha önce hiç petek temizliği yapılmayan yerlerde bu işin tamamlanma süresi 3,5 – 4 saati bulabilir. Kış aylarında sıkıntı yaşamamak için radyatör petek temizliğini havalar soğumadan yaptırmanız çok daha verimli olacaktır. Evinizin tam ısınmadığını ve peteklerinizin bazı kısımlarının ısınıp, bazı kısımlarının ısınmadığını gördüğünüzde hemen konunun uzmanlarıyla iletişime geçmeniz iyi olacaktır. BuBiTeklif.com ile radyatör petek temizliği yapan firma ve ustalara anında ulaşabilir, önleminizi önceden alabilirsiniz.

Radyatör Petek Temizlik Fiyatları

Radyatör petek temizlik fiyatları geçmiş yıllara göre çok fazla değişiklik göstermemektedir. Genel olarak radyatör petek temizleme fiyatları 30 TL ile 200 TL arasında değişiklik gösterebilir. Net bir radyatör petek temizlik fiyatı alabilmek için, petek temizlik firmalarına daha detaylı bilgi vermeniz gerekir. Kaç tane peteğin temizleneceği gibi. Petek temizlik firmaları peteklerinizi inceledikten sonra en sağlıklı fiyat bilgisini vereceklerdir. En uygun fiyatlı radyatör petek temizlik firmalarından fiyat teklifi alabilmek için hemen ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.