Parke Sistre Cilalama

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Parke Sistre Cilalama

Parke sistre cila, parke bakım işlerinin genel tanımıdır. Sistre yıpranmış, çizilmiş, parke yüzeyinin zımpara makinesi ile çiziklerden lekelerden ve deformelerden arındırma işlemine denir. Bu işlem için günümüzde en son teknoloji toz emici vakumlu sistre makineleri kullanılmaktadır. Sistre işlemi ahşap olan bütün yer döşemelerine yapılabilir. Sırasıyla masif parke, lamine parke, rabıta, merdiven ve dış mekan decklerde uygulanır. Sistre cila ya da wax uygulanan zeminler ilk gün ki gibi estetik kaliteli bir görünüme sahip olur.

Parke Sistre Cilalama Firması

Parke bakım ve sistre cila işleri profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde geri dönüşü olmayacak sorunlarla karşılaşılabilir. Ahşap zeminler sistre yapılırken ağaç ara boşlukları ağacın kendi tozu ile yapılan macun ile doldurulmalıdır. Parke sistre cilası biten zemine tercihe göre subazlı cila, solvent bazlı cila, selülozik cila, sentetik cila ya da wax oil uygulanabilir. Subazlı cilalar kimyasal madde içermez ve kokusuzdur. Kuruma süresi 2 - 4 saattir. Diğer cilalar kimyasal madde içerdikleri için rahatsız edici bir koku yayarlar ve kuruma süresi 8 - 24 saate çıkabilir. Özellikle konutlar için subazlı cilalar kullanılması tavsiye edilmektedir. BuBiTeklif.com ile aradığınız parke sistre cila ustasına kolayca ulaşabilir, istediğiniz temiz ve yeni görünümlü parkelere kavuşabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.