Parke Döşeme

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Parke Döşeme

Parke ev, ofis, restoran, mağaza gibi pek çok mekanda tercih edilen, ahşabın doğal ve sıcak etkisini iç mekanlarınıza taşıyan döşeme seçeneklerinden birisidir. Islak ve nemli mekanlar harici sıklıkla tercih edilen parke, ahşap kökenli bir malzeme olduğundan dolayı her tarzda dekorasyon ile uyumludur. Bu nedenle günlük hayatımızda hem klasik hem de modern iç mekanlara kadar hemen hemen her yerde sıklıkla karşılaştığımız ahşap bir malzemedir. Birbirinden güzel ve farklı renk ve doku seçenekleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan parke seçenekleri arasından zevkinize en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Bu doğal malzemenin size sunmuş olduğu sıcaklık ve şıklık ile özgün bir iç mekan tasarımı elde edebilirsiniz.

Parke Modelleri

Parke modelleri kalitesine ve üretim şekline göre değişiklik gösterir. Masif parkeler, lamine parkeler ve laminant parkeler bu çeşitlere örnek olabilir. Bu ürün seçenekleri arasından en çok tercih edileni ise laminant parke modelleridir. Laminant parke modelleri arasında oldukça fazla sayıda renk ve doku seçeneği vardır. Çam laminant parke, meşe laminant parke gibi farklı ağaçlardan üretilen parke modellerini incelemek ilk aşamada ürünler arasındaki belirgin farklılıkları anlamanızı sağlar. Ayrıca renk tonları parke modelleri açısından önemli bir unsurdur. Örneğin özellikle akçaağaç ve meşenin açık tonlarından faydalanarak iç mekanlarınızda aydınlık, açık renkli ve ferah bir zemin elde edebilirsiniz. Buna karşın tercihinizi koyu ceviz, abanoz, kiraz gibi daha koyu tonlardan yana da kullanabilirsiniz. Doğal ahşap kaplamalı parke modellerinin yanı sıra ufak renklendirmelerin yapıldığı parke modellerini de inceleyebilirsiniz. Doğru ürün seçiminin yanı sıra doğru uygulama yönteminin kullanılması da parkeler ile ilgili en çok dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır. Zengin ürün skalası ve güzel görünümü sayesinde tüm mobilyalarla kolaylıkla uyum sağlayan parkeler ile iç mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz. En iyi parke ustasını BuBiTeklif.com ile bulup, istediğiniz güzellikteki parkelerinize hemen kavuşabilirsiniz.

Parke Döşeme Fiyatları

Parke döşeme fiyatları belirlenirken, bu maliyete işçilik ücreti ve uygulanacak parke malzemelerinin ücreti de dahil edilmektedir. Parke döşeme işçilik ücretleri metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Parke döşeme yapılacak olan yerin genel durumuna, parke döşeme ustasının yeteneğine ve parke döşeme yapılacak alanın büyüklüğüne göre ortalama bir işçilik ücreti tespit edilmektedir. Bunun dışında parke döşeme fiyatları belirlenirken seçeceğiniz parkenin kalitesi ve modeli de önemli bir faktördür. En uygun fiyata parke döşeme fiiyat teklifi almak için hemen ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.