Panjur Sistemleri

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Panjur Sistemleri

Panjur sistemleri, evlerinize ya da iş yerlerinize görsel bir değer katarken, mevsimsel etkilerden ve hırsızlardan da evinizi korur. Alüminyum panjur yapısı itibarı ile hem hafif hem sağlam hem de zengin renk seçeneklerine sahiptir. Panjur sistemleri çok eski zamanlara dayanır. Eski ev yapılarında pencereleri, güneş, rüzgar, soğuk, yağmur ve kar gibi dış hava koşullarından korumak için yapılan ahşap kanatlardan oluşan, pencerenin dışına takılan, sabit veya hareketli paletlerden oluşan ahşap bir sistemdi.

Panjur Sistemleri Firmaları

Günümüz de daha hafif materyallerden yapılan, manuel ve otomatik olarak kullanılan, farklı renk seçeneklerine sahip sistemler haline geldiler. Güvenlik açısından da çok tercih edilen panjur sistemleri estetik bir görünüm de sağlamaktadır. Ahşap panjurlar tercih edilebildiği gibi alüminyum panjurlar da çok rağbet görmektedir. Alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için de en hafif ve en güçlü malzemeler arasındadır. Akıllı evler hayatımıza girdiğinden beri otomatik panjurlar da bizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Otomasyon sistemi ile telefonunuzdan bile panjurlarınızı açıp, kapatabilirsiniz. Motorlu Panjur Sistemleri ve Seksiyonel Panjur sistemleri olarak imal edilen ve kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bu sistemler fonksiyonel kullanımı ile büyük kolaylık sağlamaktadır. BuBiTeklif.com ile eviniz ya da iş yeriniz için ücretsiz ilan verebilir, panjur ustalarından gelen teklifleri değerlendirebilir, karşılıklı fikir alış verişinde bulunarak panjur sistemleri hakkında daha iyi bilgi edinip en iyi ve hızlı bir şekilde evinize panjur yaptırabilirsiniz.

Panjur Sistemleri Fiyatları

Panur sistemleri fiyatları yapılacak olan panjur çeşidi ve yerine göre değişmektedir. Panjurların yapılacağı pencerelerin ölçüleri tam olarak alınmalı ve hangi model, renk ve kalitede panjur yaptıracağınıza karar vermeniz gerekir. Panjur sistemlerini iyi bilen ve kaliteli hizmet veren bir panjur firmasından uygun panjur sistemleri fiyat teklifi almak için hemen ücretsiz ilan verebilirsiniz. Gelen teklifler arasından size en uygun olanı seçerek, uygun fiyatlı panjur sistemini evinize veya ofisinize yaptırabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.