Özel Mobilya Yapımı

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Özel Mobilya Yapımı

Mobilyalar evlerin, ofislerin, çalışılan ve oturulan yerlerin, genel olarak neredeyse tüm yaşam alanlarının günün şartlarına, insanların zevklerine ve ihtiyaçlarına göre, değişik gayelerle donatılmasına yarayan, portatif ve taşınabilir eşyalardır. Dilimizde bu gibi yerlerde kullanılan masa, iskemle, koltuk, kanepe, divan, dolap, kitaplık, büfe, karyola vb. eşyaları mobilya, bu eşyaları yapıp satanlara da mobilyacı denmektedir.

Özel Mobilya Ustası

Mobilyalarımızı büyük mobilya mağazalarından temin edebilirken, artık günümüzde kolayca özel olarak da yaptırabiliyoruz. Yaşam alanlarımızı farklılaştırmak ve daha pratik hale getirmek için özel mobilya yapan ustalar ve özel yapım mobilya firmaları çok fazla tercih edilmektedir. Kendi alanınızın ölçülerine ve stiline göre, kendi zevkinize uygun mobilyaları kolaylıkla özel olarak yaptırabilirsiniz. Büyük mobilya marketlerin sıradanlığından ve tek düzeliğinden çıkmak için BuBiTeklif.com’da bir çok özel yapım mobilya ustası ve özel yapım mobilya firmalarına ulaşabilirsiniz.

Özel Mobilya Yapım Ücretleri

Sadece size özel imal edilmiş mobilyalar için genel bir fiyat aralığı yazmak pek mümkün değildir. Öncelikle özel mobilya yapımı usta ve firmalarına tam olarak ne istediğinizi anlatmanız gerekir. Hangi materyallerin kullanılacağı, mobilyaların ölçüleri ve rengi gibi önemli bilgiler sağlanmalıdır. Daha sonra özel mobilya yapım firmaları sizelere sağlıklı bir fiyatlandırma yapacaktır. Farklı ve sadece size özel bir mobilya yaptırmak ve fiyat bilgisi almak için hemen ücretsiz ilan verebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.