Ofis Temizliği

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Ofis Temizliği

Ofis temizliği yaparken dikkat edilmesi gereken ilk nokta çevremizdeki dağınıklığı düzenlemektir. Düzenlenen ve toplanan alanları temizlemek çok daha kolaydır. Temizlik yaparken farklı yüzeylere farklı ürünlerin kullanılması gerekir. Ahşap yüzeylerde temizlik yaparken bu yüzeyler için özel olarak üretilen ahşap temizleyiciler kullanılmalıdır. Cam yüzeyleri temizlerken cam için özel üretilen ekstra parlaklık veren ve çizilmeleri engelleyen ürünlerin kullanılması gerekir. Ofis tuvaletlerinde temizlik yaparken lavabo ve klozet gibi yerlerde bulunan inatçı kirlerin mikrofiber bezler ve çamaşır suyu gibi hijyen sağlayan etkili leke çıkarıcılar ile temizlenmesi gerekir. Ofis tuvaletlerinde bulunan lekeler genellikle su lekeleridir ve sıradan bir temizleyici ile silinerek yok edilemezler. Bu nedenle su lekeleri için özel kireç sökücü temizleyiciler de kullanılabilir.

Ofis Temizlik Malzemeleri

Ofis mutfaklarının temizliği en zor ve en uğraştırıcı olan alanlardandır. Mutfaklarda çeşitli yağ çözücüler, kireç çözücüler ve çamaşır suları kullanılarak oluşan kir ve yağların yok edilmesi gerekir. Özellikle fırın, mutfak aletleri, ocak gibi ürünler en çok yağlanan ürünlerdir. Bu ürünlerin temizliğine ekstra özen gösterilmesi gerekir. Temizliği en zor eşyalardan biri de halılardır. Halılar, gözle göremediğimiz kir, toz ve bakterileri içerisinde barındırır ve yüzeysel olarak halıyı sildikçe bu bakteriler daha da dibe çöker. Bu durumu önleyebilmek için halı temizliği özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ve halı temizleme makinaları kullanılarak yapılmalıdır. Temizlik malzemeleri ve temizlik ürünleri çeşitleri ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak bu ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ofis temizliğiniz için BuBiTeklif.com olarak güvenlik kontrollerinden geçmiş ve alanında profesyonel temizlik uzmanları ile kısa sürede profesyonel bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Tercihinize göre belirlenen haftalık, 2 haftada 1 ya da aylık zaman dilimlerinde evinizi veya ofisinizi kolayca temizletebilirsiniz.

Ofis Temizlik Fiyatları

Ofis temizlik hizmetleri özenle ve ilgiyle yapılması gereken bir iştir. Ofis temizliği fiyatları farklı durumlara göre belirlenmektedir. Ofis temizliği fiyatları için net bir fiyat bilgisi vermek için belli bilgiler gerekmektedir. Ofis temizliğinin yapılacağı ofisin genişliği, oda sayısı, temizlenmesini istediğiniz alanların bilgisi gibi oldukça önemli faktörler devreye girmektedir. BuBiTeklif üzerinden ücretsiz ilan oluşturarak, detaylı bilgi verirseniz en iyi ofis temizlik firmaları size daha sağlıklı fiyat bilgisi verecektir. İstediğiniz firmayı seçip, ofisinizin temizliğini güvenle yaptırabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.