Mimar

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Mimar

Mimar, yeni bina tasarlama, eski binaları restore etme ve mevcut binaları kullanmanın yeni yollarını geliştirme ile sorumlu olan kişilere verilen mesleki bir unvandır. Mimarlar, inşaat projelerinin başlangıç aşamasından tamamlanma aşamasına kadar görev alır ve projenin durumuna göre tüm denetlemeleri yaparlar. Mimarlar, yapıları estetik ilkeleri doğrultusunda dizayn eder ve bunu yaparken kullanıcı isteklerini de göz önünde bulundururlar.

Mimarlık Firmaları

Ev, okul, hastane, alışveriş merkezi, otel gibi tüm alanlarda mimari estetik ve işlevsellik için mimarlara başvurulur. Mimarlar, mekanları tasarlarlar diyebiliriz. İnsanların yaşamasını kolaylaştırmak ve mekan ihtiyacını karşılamak için gerekli alanları, işlevsel gereksinmeleri teknik ve ekonomik olanaklarla bağdaştırarak estetik yaratıcılıkla tasarım yaparlar. Mirmarlık firmaları tüm mimari projeler için sizlere destek verebilmektedir. Yaptırmak istediğiniz binanız veya hali hazırda bulunan binanızı bir mimar ile restore etmek istiyorsanız BuBiTeklif.com ile ücretsiz ilan oluşturarak, işinin en iyisi mimarlardan ve mirmarlık firmalarından ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Mimarlık Hizmeti Fiyatları

Mimarlık, 3D teknik çizim ve modelleme gibi hizmetlerde fiyat aralığı projeye ve projenin planına göre değişiklik göstermektedir. Bu tarz mimarlık hizmetlerinde m2 üzerinden fiyatlandırma uygulaması maalesef yapılamamaktadır. Mimarlık hizmeti fiyatları, yapılacak olan projenin detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sağlıklı bir fiyat aralığı söylemek maalesef pek mümkün değildir. Hazır bir projeniz varsa, ve veya bir projeyi hayata geçirmek istiyorsanız, BuBiTeklif üzerinden mimarlık hizmeti için en iyi ve uygun fiyatlı firmalardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.