Mermer Granit

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Mermer Granit

Mutfakların vazgeçilmez dekorasyon unsuru olan mutfak tezgahları yemek hazırlıklarının yapıldığı, pişirim işlemleri için gerekli olan araç ve gereçlerin yer aldığı, rengi, dokusu, estetiği ile mutfağa hem işlevsel hem de görünüm olarak zevk kazandıran alanlardır. Bu nedenle mutfak tezgahı seçimi yapılırken bir çok etkene bağlı olarak seçim yapılmalıdır. Mutfak tezgahları için en çok tercih edilen malzemeler granit ve mermerlerdir.

Mermer Çeşitleri

Granit tezgah ile mermer tezgah arasında bazı farklılıklar vardır. Mermer malzeme olarak granite göre daha yumuşak bir malzeme olduğu için zedelenmesi, çizilmesi granit tezgah modellerine göre daha kolaydır. Granit ise çok sert bir malzeme olduğu için mermere göre daha dayanıklı bir malzeme olduğundan daha uzun ömürlüdür. Mermer tezgah çok çabuk leke tutup, çok çabuk çizilirken granit tezgah ise kolay kolay leke tutmaz ve çizilmez. Mermer daha düz bir görünüme sahipken granit kristalli ve tanecikli bir yapıya sahip olduğu için daha estetik bir görünüme sahiptir. Granit ayrıca yüksek ısıya dayanıklı olmasından dolayı granitin daha sağlam olduğunu söyleyebiliriz. Ev dekorasyonlarında daha uzun ömürlü olması ve daha sağlıklı ve kullanışlı olması için mutfak tezgahı mermer yerine granit tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda tezgah yenileme veya değişimi yapmak istiyor ve granit mi, mermer mi karar veremiyorsanız BuBiTeklif.com’da ki işinin en iyisi granit, mermer firmalarından fikir alabilir, hayal ettiğiniz şık mutfağa kavuşabilirsiniz.

Mermer Granit Fiyatları

Mermer granit fiyatlarının belirlenmesinde gereken farklı bilgiler ve parametreler vardır. Mermer granitin yapılacağı alanın ölçüler ve mermer granitin modeli ve şekli gibi bazı bilgiler mermer granit fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynar. Mermer granit yapılacakolan alanın ölçülerini tam olarak almanız ve mermer granit modelinizi seçmeniz ilk olarak gerekli bilgilerdir. Net bir mermer granit fiyat bilgisi alabilmek için ücretsiz ilan oluştururken bu önemli bilgileri eksiksiz girmeniz yeterli olacaktır.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.