Marangoz

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Marangoz

Marangozlar ağaç bazlı malzemeleri kullanarak zanaat yapan kişilerdir. Yaptıkları çeşitli mobilya, koltuk, sandalye, dolap gibi mobilyalar olup ev ve iş yerlerimizde sıkça kullanılandığımız materyallerdir. Marangozlar ahşaptan yapılan her şeyde ustalıklarını gösterebilir sergileyebilirler. Marangozlar ahşapları istedikleri ölçülerde kesip, daha önceden planlanmış mobilya, sandalye, koltuk, dolap gibi herhangi bir şekle dönüştürmek için çizimlerini kontrol ederler. Alınan ölçüler doğrultusunda keserek ahşaba şekil vermektedirler.

Marangoz Ustası

Marangozluk işleri her zaman ihtiyacımız olan işlerdir. Dolap içlerindeki rafların veya dolap kapaklarının takılması ya da onarılmasından, kitaplık yapımından, masa yapımına kadar ev ve iş yerlerimizde sıkça bir marangoza ihtiyaç duyarız. Marangozlar özel mobilyalar da tasarlayıp, yapabilirler. Özel ölçülerde bir sehpa ya da sandalyeye mi ihtiyacınız var? Marangozlar bu iş için biçilmiş kaftandırlar. Ev veya iş yeriniz için marangoza ihtiyacınız var ise BuBiTeklif.com’da ücretsiz ilan oluşturarak, hemen işinin ustası binlerce marangoza anında ulaşabilirsiniz.

Marangoz Fiyatları

Marangoz fiyatları, yaptıracağınız marangozluk işine göre değişmektedir. Hangi ahşap ile nasıl bir işçilik gerekeceği marangozluk fiyatlarını etkilemektedir. Daha sonra yapılacak olan işin boyutları ve modeli bilinmelidir. Doğru ve sağlıklı bir marangozluk fiyat teklifi almak için bu bilgileri eksiksiz ve doğru girerek oluşturacağınız ücretsiz ilan ile en iyi marangozluk fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Daha sonra size ve bütçenize uyacak marangozluk fiyat teklifini seçerek marangozluk işinizi yaptırabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.