Mantolama

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Mantolama

Günümüzde tüm binalarda özellikle dikkat edilen bir konu ısı yalıtımıdır. Isı yalıtımı, kışın soğuk havanın yazın da sıcak havanın içeriye girişini büyük ölçüde engeller ve içerideki ısı dengelenir. Yalıtımın düzenli ve sürekli olmasını sağlamak ve ısı köprülerinin oluşmasını önlemek amacıyla kullanılan en iyi yöntem mantolama yöntemidir. Mantolama sistemleri binaların dış cephesine uygulanır. Mantolama işlemi binaların dış cephelerine ısı yalıtımını sağlamak amacıyla yapılmış olan izolasyonlardır. Mantaloma binaların dış cephelerindeki bütün yapıları sarar ve ısı köprülerinin oluşmasını önleyerek iç ısı ve dış ısıyı birbirinden tamamen ayrılır.

Mantolamanın Önemi

Mantolama binaların dış cephesini sardığı için, değişen dış hava koşullarına karşı binaları korumuş olur ve sıcaklık değişimleri sebebiyle herhangi bir çatlak veya hasar oluşumunu da önlenmiş olur. Isı yalıtımının yanı sıra, su ve nem giriş çıkışının da engellenmesine yardımcı olur. Mantolama işlemi düzgün ve teknik açıdan doğru yapıldıysa %50 civarlarında ısı tasarrufu sağlanmış olur. Böylece kış ve yaz aylarında ısınma ve soğutma masraflarının da azaldığını göreceksiniz. Mantolama çevre dostu olduğu için doğamızı da korumak adına büyük bir adımdır. Mantolama ayrıca binaların dış cephesini tamamen sararak koruduğu için binaların yaşlanma hızını da yavaşlatır ve böylece binaların ömrünü uzatır. Binanızı mantolama yaptırmak için iyi bir mantolama firması arıyorsanız BuBiTeklif'te hemen ücretsiz bir ilan oluşturun ve en iyi firmalara anında ulaşın.

Mantolama Fiyatları

Mantolama yaptırmak için mantolama fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız öncelikle mantolama yapılacak olan binanın ölçüleri geremektedir. Kaç katlı bir binaya mantolama yapılacak ve mantolama yapılacak olan binanın mimarisi nasıldır bunlar öğrenilmelidir. Daha sonra mantolama fiyatlarını etkileyecek ikinci faktör ise mantolama materyalleri ve mantolama ürünlerinin kalitesidir. Kendi bütçenize göre bir fiyat teklifi alabilmek için sitemiz üzerinden ücretsiz ilan verebilirsiniz . Gelen mantolama fiyat tekliflerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.