Koltuk Döşeme

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Koltuk Döşeme

Koltuk döşeme, oturma ünitesi ve koltukların süngerleme sonrası üzerine geçirilen kalın ve dayanıklı kumaşlar yoluyla son görünümünün kazandırılması anlamına geldiği için koltukların dizayn ve stilini belirleyen en önemli aşamadır. Koltuk döşeme ustaları tarafından hazırlanmış hazır ve yeni iskeletleri kaplayabildikleri gibi, müşterilerine halihazırda varolan koltuklarının döşemesinin yenilenmesi seçeneğini de sunarlar. Koltuk döşeme ustaları eski koltuklarınızı alıp koltıkların üzerindeki eski, yıpranmış döşeme kumaşını ve hacmini kaybetmiş süngerleri çıkarır, koltuğun metal ya da ahşap olabilen iskeleti üzerinde gerekli gördüğü ufak tamir ve düzeltmeleri gerçekleştirir, daha sonra koltuğu yeni süngerlerle kaplar. Bu aşamadan sonra müşterinin zevkine ve kullanma alanına bağlı olarak seçilen kumaşlar kullanılarak koltuk tekrar kaplanır ve yeni bir görünüme kavuşur.

Koltuk Döşeme Çeşitleri

Döşemelik kumaş çeşitleri genelde dokuma kumaşlar olup yüksek dayanıklılığa sahip kumaşlardır. Ayrıca suya ve lekeye dayanıklı, evcil hayvanı olanlar için tüy tutmayan çeşitleri de bulunmaktadır. Pek çok kişi vinil, dacron, polyester, jakar, brode, embos, kadife, saten ve yapay deri gibi dayanıklılığı, uygulama ve kullanım kolaylığını bir arada sunan döşemelik kumaş türlerini tercih etmektedir. Koltuk döşeme için kararınızı verirken koltuklarınızın döşemesi ve yenilendikten sonra uzun yıllar boyunca evinizi süsleyeceğini, tasarımı ve renkleriyle oturma alanınızın ayrılmaz bir parçası olacağını hiçbir zaman unutmayın. Bu yüzden koltuklarınızın uzun ömürlü ve dayanıklı olabilmesi için kaplama işlemi sırasında kaliteli malzemeler kullanmaya ve evinizin genel renk kombinasyonuna uyacağına olabildiğince dikkat etmenizde fayda var.

Koltuk Döşeme Fiyatları

Koltuk döşeme fiyat bilgisi için döşenecek olan kumaşın seçimi ve koltukların büyüklükleri gibi farklı faktörler vardır. Döşeme kumaşının kalitesi ve modeli üzerine eklenecek olan işçilik ücretleri de koltuk döşeme fiyatlarını etkilemektedir. Sitemiz üzerinden ilan oluşturarak, tüm bilgileri eksiksiz girmeniz en uygun fiyatlı koltuk döşeme fiyat  teklifleri için yeterli olacaktır. En iyi koltuk döşeme ustalarını BuBiTeklif.com’ da bulabilir, ücretsiz ilan verebilir, hemen koltuklarınızı en uygun koltuk döşeme fiyat teklifi ile yeniletmeye başlayabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.