İç Mimar Proje Çizim

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

İç mimar, mekanın gereksinimlerini belirleyip, renk, aydınlatma ve mekanın genel konsepti gibi dekoratif öğeleri belirleyerek ve seçerek iç mekanı işlevsel, güvenli ve güzel hale getirir. İç mimar, Binaların, evlerin, ofislerin, cafe ve restoran dahil tüm iç mekanların tasarımlarını, işlevsel ve estetik düzenlemesini yapar.

İç mimarlar, mekana estetik olarak hoş ve güzel görünecek tasarımlar geliştirirken mekanın daha işlevsel ve çözüm odaklı olmasını sağlarlar. İç mekan tasarımı, iç mimarlar tarafından yapılması gereken ve her detayın teknik olarak hesaplanmasını gerektiren bir süreçtir. İç mimarın mekanı tasarlamasından sonra farklı zevklere göre dekorasyon süreci tamamlanır.

Ayrıca yapılacak yapının planları, dış görünüşü, kitlelerin birbirleriyle oranı, iç tertipleri ve tüm ayrıntıları hakkında bilgi veren projelere de mimari proje denir. Eviniz, ofisiniz veya her hangi bir iç mekanınız için iç mimar proje çizim arayışınız var ise BuBiTeklif.com ile en deneyimli, işini bilen ve zevk sahibi iç mimarlara anında ulaşabilirsiniz. Ücretsiz ilan oluşturarak, tüm Türkiye’den iç mimarlardan ücretsiz teklif alabilirsiniz.