Halı Yıkama

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Halı Yıkama

Halılar günümüzde hala bir çok kişi tarafından kendi başına yıkanmaya çalışılmakta. Kimi zaman iyi bir yıkama elde edilirken kimi zaman da çok kötü bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Profesyonel bir halı yıkama ile halıların derinlemesine temizlenmesi ve bu işin halıya zarar vermeden yapılmasına yardımcı olur. Kullandığımız halılar belirli bir zaman içerisinde tozlanabilmekte ve kirlenebilmekte. Tozlanmaya ve kirlenmeye bağlı olarak, halının görünümü de etkilenebilmektedir. Halılar düzenli olarak en az yılda bir kere yıkanmalıdır. Bu sayede halınızın desenleri daha canlı kalacak ve görsel açıdan da şık bir görünüm sağlayacaktır.

Halı Yıkama Firmaları

Halı yıkama firmaları konusunda profesyonel hizmet sunarak tüm halı çeşitlerini en kısa süre içerisinde yıkamakta ve size teslim etmektedir. Halı yıkama işlemi alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Halılar önce tozlarından arındırılır ve yıkamaya hazır hale getirilir. Ayrıca halının leke durumu belirlenir. Eğer halınızda gözle görülen lekeler mevcut ise bu lekelere özel bir işlem uygulanır. Bu işlem sonucunda lekeler çıkartılır. Halı yıkama firmaları halılarınızı modern yıkama ünitelerinde yıkamaktadırlar. Ayrıca halınızın bütünlüğünü veya dokusunu bozmayacak özel şampuanlar kullanmaktadırlar. Özel leke çıkarıcı şampuanlar ve temizleyiciler sayesinde halınız daha temiz olacağı gibi desenleri de canlılık kazanacaktır. Profesyonel halı yıkama hizmetinden yararlanmak ve halılarınızı ekonomik fiyat politikasına uygun olarak yıkatmak isterseniz BuBiTeklif.com ‘da hemen ücretsiz üyelik oluşturarak, ilan verebilirsiniz. Müşteri memnuniyet garantili firmalar ile halılarınızı yıkatabilir ve gözle görülen temizliğe ve hijyene sahip olabilirsiniz.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkatma fiyatları halının m2'sine ve büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Halının cinsi ve iplik kumaşının ne olduğu da önemli bir faktördür. El dokuma halılarının yıkanma süreci farklı olduğu için makine halıları ile aynı fiyatta olmazlar. Bu sebeple net bir halı yıkama ücreti bilgisi vermek şu an için doğru olmayabilir. Sağlıklı bir halı yıkama fiyat bilgisi almak için BuBiTeklif'te ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz. İlanınızı oluştururken halınızın detaylarını tam ve net girmeniz doğru fiyat bilgisi almanız için yeterli olacaktır. Gelen tüm halı yıkama fiyat tekliflerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.