Fayans Döşeme

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Fayans Döşeme

Fayanslar binaların iç ve dış duvarlarının, zeminlerinin kaplanmasında kullanılan önemli bir dekorasyon ürünüdür. Doğadan, doğal yollarla elde edilen çok yüksek sıcaklıkta şekil verilerek pişirilmiş toprak maddelerden yapılan sağlıklı ve ekolojik bir üründür. Seramik fayanslar, sert, kırılgan, yüksek ergime derecesine sahip, düşük elektrik ve ısı iletimiyle birlikte iyi kimyasal ve ısı kararlılığı olan ve yüksek basma dayanımı gösteren malzemelerdir. Dayanıklı ve doğal yapıları, kolay temizlenir olmaları ve estetik görünümleriyle yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilen malzemeler arasındadır. Fayanslar, farklı boyut ve desenleriyle yer döşemesi ya da duvarlardaki dekoratif ayrıntılar olarak karşımıza çıkarlar.

Fayans Döşeme Çeşitleri

Mutfak, banyo, duvar ve yer seramik fayans modelleri farklı tür ve çeşitlerde karşımıza çıkar. Seramik fayans seçiminde öncelikle kullanım alanınıza karar vermelisiniz. Seramik ve yapıştırıcıları duvar seramiği ve yer seramikleri modellerine göre farklı özellikler taşırlar. Mesela duvar fayansı yerde kullanılmamalıdır. Bu fayanslar sadece iç mekan duvarlarında kullanıma uygundur. Yer fayansları duvar fayansına göre daha sert ve daha dayanıklıdır. İstendiği takdirde duvarda da kullanılabilir. Yüzeyinde bulunan sır maddesi daha sert olduğundan daha az aşınma olur. Seramik fayans ve yapıştırıcıları, çeşitliliği ve kullanım alanı farklılıkları açısından mutlaka bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. BuBiTeklif.com ile en iyi seramik fayans ustalarıyla buluşup, birlikte fikir alış verişi yapıp, ücretsiz ilan verip, hemen işe başlayabilirsiniz.

Fayans Döşeme Fiyatları

Fayans döşeme fiyatları belirlenirken, bu maliyete işçilik ücreti ve uygulanacak malzemelerin ücreti de dahil edilmektedir. Fayans döşeme işçilik ücretleri metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Fayans döşeme yapılacak olan yerin genel durumuna, fayans döşeme ustasının yeteneğine ve fayans döşeme yapılacak alanın büyüklüğüne göre ortalama bir işçilik ücreti tespit edilmektedir. Bunun dışında fayans döşeme fiyatları belirlenirken seçeceğiniz fayansın kalitesi ve modeli de önemli bir faktördür. En uygun fiyata fayans döşeme fiiyat teklifi almak için hemen ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.