Eşya Taşıma

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Eşya Taşıma

Eşya taşıma, taşınacak eşyaların bulunduğu yerden alınarak bir diğer adresteki yere nakliyesi işlemidir. Fakat bu işlem sadece nakliyeyle sınırlı olmadığı gibi, özel bir teknik beceri ve donanım gerektiren, deneyimli, konusunda uzman, profesyonel kadrolarca yerine getirilmelidir. Eşya taşıma öncesinde taşınacak eşyaların varsa demontajları özenle yapılıp, mobilyalar, beyaz eşyalar gibi eşyanın cinsine uygun ambalaj malzeleriyle kaplanıp paketlenmelidir. Bu şekilde eşyaların zarar görmesinin önüne geçilir ve gidilen yeni adreste eşyalar ambalajlarından kolayca çıkarılarak eşya sahibi tarafından gösterilen yerlere yerleştirilir. Daha önceden demonte edlilen ürünlerin montajları yapılarak müşteriye teslim edilir.

Eşya Taşıma Firmaları

Günümüzde gelişen teknoloji ile eşya taşımak da kolaylaşmıştır. Şehir içi nakliyatta son teknoloji asansörlü taşımacılık sistemleri de kullanılarak yüksek kattaki evinize kolayca eşyalarınız çıkarılmaktadır. İşinin en iyisi, eşyalarınıza zarar vermeden, hızlı ve düzgün nakliye yapan bir firma seçmek önemlidir. BuBiTeklif.com’da profesyonel ve işinin en iyisi eşya taşıma firmalarını kolayca bulup, paket ve eşyalarınızı en güvenli şekilde taşıyabilirsiniz.

Eşya Taşıma Fiyatları

Eşya taşıma fiyatları bulunduğunuz ile ve eşyalarınıza göre değişiklik göstermektedir. BuBiTeklif'te ücretsiz ilan vererek doğru bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. İlanınızı oluştururken taşınacak koli sayısını, eşyaların genel bilgisini, zamanını ve nereye taşınacağını detaylı yazarsanız en iyi eşya taşıma fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Gelen tüm eşya taşıma fiyat tekliflerinden istediğinizi seçerek, eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Eşya taşıma firmaları sitemiz üzerinden size en iyi fiyatla en iyi eşya taşıma hizmetini vereceklerdir.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.