Duvar Ustası

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Duvar Ustası

Duvar ustası, bir binanın duvar, bölme, kemer, şömine ve baca gibi bölümlerini tuğla, briket veya uygun taş ile örerek inşaa eden ve onaran kişidir. Duvar ustası öncelikle yapılacak inşaatın plan ve projelerini incelemelidir. Daha sonra örülecek duvarın cinsine ve şekline göre kullanacağı harcı hazırlayarak örülecek tuğlaları briket ve taşlarla birlikte inşaatın yapılacağı yere taşıtır veya taşır. Taşların şeklini çekiç ve balyozla kırarak düzeltir, mala ile harç yayar ve yatay sıralar hâlinde, süs ve şekil vererek taşları, tuğlaları veya briketleri döşer. Harç sürülen yeri mala ile düzeltir ve yapının dik ve yatay olarak düzgünlüğünü gönyeyle kontrol eder. Duvar inşaatının yüzüne karo, fayans veya çini de döşeyebilir.

Duvar Ustası

Duvarların düzgün, estetik ve güzel görünmeleri için duvar ustalarının işini iyi yapması çok önemlidir. Ayrıca duvar ustalarının duvarlarınıza bakım ve yenileme yapması, mekanların estetik açıdan düzgün durması için önemlidir. Duvar ustası arıyorsanız BuBiTeklif.com’da en iyi ve güvenli duvar ustasına ulaşabilirsiniz. Hemen ücretsiz ilan oluşturun, size en yakın ve en uygun fiyatlı duvar ustaları kapınıza gelsin.

Duvar Ustası Fiyatları

Duvar ustası fiyatları her zaman sabit olmayabilir. Duvar ustası ücretleri, yapılacak olan duvara göre değişiklik gösterebilir. Duvar ustası ücretleri için BuBiTeklif üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Duvar ustası hizmeti gerektiren duvarınızın genişliği ve uzunluğu, duvarın tadilat gerektiren arızasının ne olduğunu detaylı bir şekilde yazmanız ilanınız için yeterlidir. Size gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilir ve en hızlı şekilde profesyonel duvar ustası hizmeti alabilirsiniz. Sitemizde en uygun fiyatlı duvar ustası fiyat teklifleri için hemen ücretsiz ilan verebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.