Çatı Yalıtım

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Çatı Yalıtım

Çatılar bina ve evlerimizin en önemli yerleridir. Binayı yağmur, kar, rüzgar, sıcak ve soğuk gibi diğer doğa etkilerinden korurlar. Çatılar taşıyıcı kısım ve çatı kaplaması olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Eski ve yıpranmış çatılarda ısı kaybı minimum %25’i bulmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderlerini gereksiz arttırdığı gibi biyolojik konforunuzu da olumsuz etkiler.

Çatı Yalıtımı Nasıl Yapılır?

Bizler ve binalar için son derece önemli olan çatıların bakımı ve yalıtımı için gereken önem gösterildiği takdirde, çatı sistemlerinden maksimum verim alınabilmektedir. Çatı yalıtımı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. tüm çatı bölümleri uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmelidir. Çatı yalıtımında kullanılan malzemeler CE yada TSE belgeli olmalıdır. Çatı yalıtım ya da kaplama malzemeleri, proje veya detaya göre kullanılmalı eğer detay yok ise malzeme üreticilerinin teknik kılavuz ve broşürlerde tavsiye ettiği şekilde uygulanmalıdır. Çatı yalıtımı ve kaplama malzemeleri, çatının yer aldığı bölgenin ve lokasyonun iklimsel özelliklerine göre seçilmelidir. Ayrıca çatı tadilatı ve çatı yalıtım yaptırmak için yağışsız ve soğuk olmayan mevsimler tercih edilmelidir. Uygulama işlemlerinde kullanacağınız birleştirme aparatları veya yapıştırma kimyasallarını çok kaliteli ve birinci sınıf malzemelerden seçerseniz çok uzun süre dayanım sağlayacak bir çatıya sahip olursunuz. Çatı kaplama, çatı yalıtımı konusunda yardıma ihtiyacınız var ise BuBiTeklif.com adresinden işinin profesyonelleri ustalarımızla karşılıklı konuşabilir, ücretsiz ilan verebilirsiniz.

Çatı Yalıtım Fiyatları

Çatı yalıtım fiyat bilgisi için öncelikle çatınızda nasıl bir yalıtım yapılacağı bilgisi önemlidir. Çatı yalıtım fiyatları için değişiklik gösteren bir çok faktör bulunmaktadır. Çatı yalıtımınız için seçeceğiniz ürün ve materyaller, çatınızın genişliği çatı yalıtım fiyatlarının belirlenmesinde önemli faktörlerdir. Bu sebeple en iyi çatı yalıtım fiyat teklifini alabilmek için ilanınızı oluştururken tüm detayları net ve eksiksiz belirtmeniz önemlidir. Gelen fiyat tekliflerinden istediğiniz çatı yalıtım firması ile çatınızın yalıtım işlemini yaptırabilirsiniz. En iyi çatı yalıtım fiyat teklifleri için hemen ücretsiz ilan verin.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.