Boya Badana

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Boya Badana

İç cephe boya badana, başta ev olmak üzere iş yerleri gibi tüm iç mekanların duvarlarının ve tavanlarının boyanma işlemidir. İç cephe boya badana, zengin renk alternatifleri sunduğu için kişinin zevkine göre istediği tonu rahatça uygulayabilir. Hayatın her alanında olduğu gibi, boya teknolojileri de her geçen gün gelişiyor. Bu gelişmelere açık olan boya markaları tüketiciye uzun ömürlü, insan sağlığına uygun, geniş renk skalasına sahip boya ürünleri sunabiliyor.

Boya Badana Çeşitleri

Boya badanaları doğrudan boyanacak zemine uygulanabileceği gibi astar, dolgu, pasta cila, iç cephe macunu ya da ısı yalıtım malzemeleri üzerine uygulanabiliyor. İç cephe boyası seçimi yaparken boyanın rengi ve miktarı gibi önem arz eden seçim kriterlerinin yanı sıra içerik, yoğunluk, malzeme ve parlaklık gibi onlarca farklı seçenek arasından size en uygun olanını bulabilirsiniz. Örneğin parlaklık konusunda seçim yaparken çok parlak ürünlerin yanı sıra yarı mat, mat ve özel matlıkta ürünler bulabilirsiniz. İç cephenizi plastik, silikonlu ya da sentetik boya seçenekleri arasından seçebilirsiniz. Ayrıca kokusuz, ipekli, ince dokulu, silinebilir, insan sağlığına duyarlı, çabuk kuruyan ya da su bazlı gibi daha bir çok seçenek içinden seçiminizi yapabilirsiniz. Artık eviniz için boya badana ustası aramanıza gerek kalmadı. BuBiTeklif üzerinden size en uygun fiyata, işinin en iyisi ustaya en kısa sürede ulaşabilir, boya badana işlerinizi en profesyonel ustalara yaptırabilirsiniz. Bu bölümde boya badana işlerini yapacak ustalardan teklif alır, teklifi karşılıklı değerlendirir, istediğiniz ustayı seçip, boya badana işlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Boya Badana Fiyatları

Evinizin veya iş yerinizin duvarlarını yenilemek için boya badana fiyat bilgisi arıyorsanız öncelikle belli detayları belirlemeniz gerekmektedir. Boya badana fiyatlarını belirleyen belli başlı faktörler vardır. Boya badana yapılacak olan alanın m2'si, hangi boya çeşidi ile boyanacağı gibi önemli bilgiler gerekmektedir. En uygun fiyatlı boya badana fiyat teklifi alabilmek için bu bilgileri ilanınıza doğru ve eksiksiz girmeniz yeterli olacaktır. En uygun boya badana fiyat teklifi için hemen sitemizde ücretsiz ilan verebilirsiniz. Gelen fiyat tekliflerinden size en uygun olanı seçerek, evinizin ve iş yerinizin duvarlarını yenileyebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.