Bilgisayar ve Laptop

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Bilgisayar ve Laptop

Bilgisayar ve laptop tamir işleri ile uğraşan departman bilgisayar teknik servisidir. Bilgisayar teknik servis hizmetleri, bilgisayarda oluşan donanımsal sorunları; Ana kart, ekran kartı, monitör ve hard diskin bozulması gibi sorunları çözer. Yazılımsal hatalardan bazıları işletim sisteminin çökmesi veya bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin yavaş çalışması gibi sorunları ortaya çıkmaktadır. Bunların tamiri de ancak bilgisayar teknik servisleri ile mümkün olabilmektedir.

Bilgisayar ve Laptop Tamir Servisi

Bilgisayarımızın yaşadığı bazı ufak sorunlar her ne kadar evde, kendi başımıza alabileceğimiz önlemler ile çözülebilirken, daha büyük sorunlar için mutlaka bir bilgisayar teknik servisine başvurulması gerekir. Zira bilmeden yapacağımız bir hata bilgisayarımız ve içindeki önemli dosyaları geri dönüşü olmayan bir şekide kaybetmemize neden olabilir. Bilgisayarınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız hemen BuBiTeklif.com’da ücretsiz ilan oluşturarak, size en yakın ve güvenilir bilgisayar ve laptop teknik servisine ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar Tamir Fiyatları

Bilgisayar tamir fiyatları her zaman sabit değildir. Bilgisayar ve laptop tamiri ve servis ücretleri, bilgisayarınızın markasına göre 30 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterebilir. Servis ücreti, bilgisayar servisi sırasında yapılan tüm bakım, onarım veya parça değişikliği gibi farklı işlemler sonucunda belli olur. Bilgisayar servis ücreti, laptop servis fiyatı gibi tüm bilgisayar servis ücretleri için BuBiTeklif üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Servis hizmeti gerektiren bilgisayarınızın markasını, modelini ve arızasının ne olduğunu detaylı bir şekilde yazmanız ilanınız için yeterlidir. Size gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilir ve en hızlı şekilde profesyonel bilgisayar ve laptop servis hizmeti alabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.