Alçıpan Asma Tavan

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavan, büyük yüzeyli tavanlara, yalın ve hoş bir görünüm katarken mimari tasarımı en iyi şekilde destekler. Alçıpan asma tavanlar söz konusu olduğunda, tasarımın yüzey çözümleri için yaratıcılıkta hiçbir sınırı yoktur. Hoş ve temiz görünümlü alçıpan tavanlar dünya standartlarına uygun olarak yapılan, elektrik ve sıhhi tesisatların da kolay döşenmesine ve gizlenmesine kolaylık sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere de sahip uygun sistemlerdir.

Alçıpan Asma Tavan Uygulamaları

Alçıpan asma tavanlar, her çeşit iç mekân tavan uygulamalarında kullanılabilir. Tesisatları ve kabloları gizleyerek dekoratif mekanlar oluşturur. Alçıpan asma tavan tesisata müdahale açısından kolay ve uygun bir sistemdir. Hafif olması sebebi ile binanın taşıyıcı sistemine etkisi çok azdır. Binanın hareketlerine uygun sistemlerdir. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için uygundur. Ayrıca yangına dayanım, ses ve ısı yalıtım performansı açısından çok tercih edilen sistemlerdir. Siz de eviniz ya da ofisiniz için alçıpan asma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz! BuBiTeklif.com ile en iyi alçıpan asma tavan ustaları ve firmalarına ulaşabilir, hayalini kurduğunuz tavanlara kavuşabilirsiniz.

Alçıpan Asma Tavan Fiyatları

Alçıpan asma tavan fiyatları kullanılacak olan alçının seçimine, alçıpan ölçülerine ve alçı yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple net bir alçıpan asma tavan ücreti bilgisi vermek şu an için doğru olmayabilir. Ne kadar m2'lik bir alana alçıpan asma tavan uygulanacak ve gizli aydınlatma yapılacak mı gibi detaylar alçıpan asma tavan fyatlarını etkileyen faktörlerdir. Sağlıklı bir alçıpan asma tavan fiyat bilgisi almak için BuBiTeklif'te ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz. İlanınızı oluştururken tüm detayları tam ve eksiksiz girmeniz doğru bir alçıpan asma tavan fiyat bilgisi almanız için yeterli olacaktır.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.