Alçı Ustası

  • 1
  • 2
  • 3
1

Hangi Hizmeti İstiyorsun?

2

Ne yapılmasını istiyorsun ?

FOTOĞRAF EKLE
3

Nerede, Ne Zaman ?

Alçı Ustası

Alçı ustası (Kartonpiyer ustası), kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, alçı, alçıpan ve diğer alçı ürünlerini kullanarak alçı sıva, kartonpiyer, dökme tavan, asma tavan, bölme duvar giydirme gibi işleri ve tadilatları yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Alçı Ustası Nasıl Çalışır?

Alçı ustası yapacağı işin önce ölçülerini alarak işin uygulanacağı yüzeyi inceler. Malzeme ihtiyacını belirler ve temin eder. Var ise işin çizimlerini inceleyerek, çizimlere göre şablon çıkarma, kalıpları hazırlama, alçıyı hazırlama işlemlerini yapar. İyi bir alçı ustası detaylara önem vererek, temiz çalışmalıdır. İşinin en iyisi alçı ustalarına BuBiTeklif.com ile anında ulaşarak, tüm alçı, alçıpan, alçıpan asma tavan işlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Hemen ücretsiz ilan oluşturun, profesyonel alçı ustalarına anında ulaşın.

Alçı Ustası Fiyatları

Alçı ustası fiyatları kullanılacak olan alçının tipine, materyaline ve alçı yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca alçı yapılırken alçı yapım şeklinin seçimi alçı ustası fiyatlarında önemli bir faktördür. Bu sebeple net bir alçı ustası ücreti bilgisi vermek şu an için doğru olmayabilir. Sağlıklı bir alçı ustası fiyat bilgisi almak için BuBiTeklif'te ücretsiz ilan oluşturabilirsiniz. İlanınızı oluştururken tüm detayları tam ve eksiksiz girmeniz doğru bir alçı ustası fiyat bilgisi almanız için yeterli olacaktır.

 

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.