Yılbaşı Dekorasyonu İçin Öneriler

Yılbaşı Dekorasyonu
11 Aralık 2020

Kış mevsiminin en keyifli zamanı olan yılbaşı yaklaşmakta. Yeni yıl ruhunu evimize taşımanın ve 2021’e yepyeni bir başlangıç yapmanın kolay bir yolu var: Yılbaşı dekorasyonu! Yeni yıla girmemize yalnızca birkaç hafta kalmışken evlerimizde küçük süslemelerle, yılbaşı temalı dekorasyon ürünleriyle yılbaşı ruhunu şimdiden yaşatabiliriz. Yılın bu en tatlı zamanının keyfini sıcacık evinizde çıkarmaya başlamak için birkaç dekorasyon önerisini sizin için derledik.

 Yılbaşı Dekorasyonu İçin Öneriler

Yılbaşı Dekorasyonu İçin En Önemli Noktalar

Yılbaşı dekorasyonunun olmazsa olmazlarını sizler için bir araya getirdik. Yeni yıl denince akla ilk gelen dekorasyon öğelerinden biri kuşkusuz ki devasa yılbaşı ağaçlarıdır. Rengarenk süsleriyle ve ışıklandırmalarıyla evinizin atmosferini anında değiştirecek olan yılbaşı ağacı, hangi amaçla süslüyor olursanız olun, her zaman yeni yılın en güzel dekorlarından biri olmaktadır. Klasik çam ağacının yerini hiçbir şeyin alamayacağını düşünsek de plastik alternatifleri de bütçenize göre değerlendirerek, kullanabilirsiniz. Hem çevreci olmak adına hem de dekorasyonunuzu farklılaştırmak adına farklı çam ağacı alternatiflerine yönelebilirsiniz. Kuru ağaç dallarından, iri yapraklı bitkilerden canlı çam ağaçlarına kadar farklı objeler kullanarak evinizde kendi yılbaşı ağacınızı yapabilirsiniz. Ayrıca eviniz çam ağacı koymak için biraz küçükse, minyatür ağaç süsleri ile de evinizi güzelleştirebilirsiniz. Canlı ağaç kullanmayı istiyorsanız, yılbaşı geçtikten sonra ağacınızı bahçenize ya da uygun bir boş alana dikerek doğaya geri kazandırarak bir iyilik de yapmış olursunuz. Metalik ya da mat dokudaki rengarenk yılbaşı topları, parlak yıldızlar, kış mevsiminin sembolü olan geyikler, kar kristalleri, minyatür oyuncaklar, kozalaklar, hatta sevdiklerinizle çekilmiş keyifli anların fotoğraflarını bile ağacınızda süs olarak kullanabilirsiniz.

 Yılbaşı Dekorasyonu İçin Öneriler

Yılbaşı Dekorasyonunun Vazgeçilmez Parçası Mumlar

Soğuk kış mevsiminin içimizi ısıtan en sıcak detaylarından bir de şüphesiz ki mumlardır. Yılbaşı dekorasyonunun tamamlayıcılarından biri olan mumları küçük yılbaşı figürleriyle hareketlendirerek evinize şık bir yılbaşı dokunuşu yapabilirsiniz. Kozalaklar, çam dalları, küçük taşlar ve kar spreyiyle süsleyebileceğiniz mumlarınızın farklı boyutlarda olanlarını bir araya getirerek farklı aranjmanlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca vanilya, çikolata, tarçın gibi kokulara sahip mumları kullanarak evinizi tam bir kış atmosferine büründürebilirsiniz.

En az çam ağacı kadar yılbaşı ile özdeşleşmiş olan bir başka yılbaşı bitkisi de hiç şüphesiz ki kokina çiçeğidir. Diğer bir adı da yılbaşı çiçeği olarak bilinen kokina çiçeğinin şans ve bereket getirdiğine inanılır. Yılın bu zamanlarında tüm çiçekçilerde bu çiçeği bulabilmeniz mümkün. Uzun süre dayanıklılığını koruyabilen, kırmızı meyveli bu muhteşem görünen çiçeği tek bir vazoda yada evinizin belirli bölgelerine serpiştirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca cam önünde yatay kullanarak ve evinizin dış kapısına yuvarlak bir şekil vererek de yılbaşı havasını yakalayabilirsiniz.

 Yılbaşı Dekorasyonu İçin Öneriler

Yılın her zamanı kullanabileceğiniz kapı süsleri, yılbaşı dekorasyonunun da vazgeçilmezleri arasındadır. Çam ağacı yaprakları, kuru ağaç dalları, kuru çiçekler, kozalaklar, kurdeleler ve boncuklarla süsleyebileceğiniz kapı süslerinin en güzeli hiç şüphesiz kendi yarattığınız olacaktır. Evde yapması son derece kolay ve eğlenceli olan kapı süsleri için ihtiyacınız olan tek şey bükülebilir birkaç ağaç dalı ya da metal bir tel ve zevkinize göre seçtiğiniz süsler. Dalları ya da telleri bükerek oluşturduğunuz çemberin etrafını halat ya da kurdele ile kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz. Çam yaprakları, sararıp düşen ölü yapraklar, meşe palamutu, kozalaklar, kuru otlar ve çiçekler, yılbaşı süsleri, boncuklar hatta kuru tarçın dalları bile kullanabilirsiniz.

Yılbaşı dekorasyonu için ev tadilatı konusunda iyi bir firma ve usta arayışı içindeyseniz, BuBiTeklif.com size en iyi ev tadilatı firmaları ve ustalarını anında ulaştıracaktır. Hayalini kurduğunuz yılbaşı dekorasyonuna hemen kavuşabilirsiniz. Ev tadilatı firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Ev tadilatı firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı ev tadilatı, en yakın ev tadilatı, acil ev tadilatı gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden ev tadilatı yapım fiyatları, ev tadilatı yapım ücretleri, ucuz ve hesaplı ev tadilatı hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi ev tadilatı yapım hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.