Mutfak Dolaplarınıza Modern Dokunuşlar

Mutfak Dolabı
4 Eylül 2020

Geçmiş yıllarda çok fazla önemsenmeyen mutfak dolaplarının dekorasyonu, son yıllarda en çok önemsenen detaylardan biri olmaya başladı. Sadece salon ya da yatak odasının değil; mutfağında en çok kullanılan yaşam alanlarından biri olmasının fark edilmesi de bu gelişmenin en temel sebeplerinden biri olmaktadır. Klasik ve ağır görünen mutfak dolaplarından sıkılanlara özgü tasarlanan modern renk ve modellerde mutfak dolapları, bir yandan evinizi renklendirirken diğer yandan ev dekorasyon trendlerini yakalamanıza yardımcı oluyor.

Mutfak dolaplarını yenilemeyi düşünenler için yılın en trend mutfak dolabı modellerini derledik. Evinize yenilik ve ferahlık getirecek mutfak dolabı modellerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

mutfak dolabi

Mutfak Dolapları İçin Ahşap Dokunuşlar

Öncelikle ahşabın beyaz tonlar ile uyumundan bahsedelim. Mutfaklarınıza ahşabın sıcak ve samimi dokusunu getiren bu modeller ile mutfağınızın atmosferini değiştirebilirsiniz. Doğal kahverengi tonları ve beyazın birlikte yarattığı uyumunun ahengi mutfağınıza oldukça elegant bir hava katacaktır. Mutfak dolaplarında kullanacağınız ahşap dokuya eşlik edecek beyaz dokunuşlar mutfağınızda muhteşem bir kontrast oluşturacaktır. Örneğin; mutfak dolaplarınızı ahşap tonlarında seçerken, mutfak tezgahınızı da beyaz yapabilirsiniz. Böylelikle hem modern hem de klasik çizgileri bir arada buluşturan, ferah bir mutfak yaratabilirsiniz.

Son yılların en trend tarzlarından biri olan ahşap dokunuşları mutfağınızla buluşturun. Ahşabın sert ve koyu tonlarının aksine daha yumuşak tonları tercih etmeniz daha ferah bir alan oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Mutfak dolabı modelinde krem ile kahverenginin mükemmel uyumu her mevsim sizi mutlu edecektir. Mutfak dolaplarınıza uyum ve şıklık getiren açık kahverengi ve krem tonları; mutfağınıza da sade ve minimal bir doku kazandıracak. Mutfak masanızı da yumuşak ve kırık beyaz tonlarında tercih ederseniz samimi ve rahat bir alan oluşturmuş olursunuz.

mutfak dolabi

Parlak Mutfak Dolapları

Ahşap görünümü sevmeyenler için oldukça tercih edilen diğer bir model ise parlak yüzeyli mutfak dolabı modelleridir. Parlak yüzeyli mutfak dolabı modellerinin yüzeylerinde yer alan parlaklık mutfağınıza zarif ve ışıltılı bir duruş kazandıracaktır. Buna karşın sezonun en trend rengi olan kahverenginin bu tip mutfak dolabı modellerinde tercih edilmesi ise oldukça önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Doğru aydınlatma ile canlandırabileceğiniz bu mutfak dolabı modellerine uyacak, parlak tonlarda veya cam yemek masası modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle mutfak dekorasyonunda yumuşak bir geçiş sağlayabilirsiniz. Küçük mutfakları daha geniş ve ferah gösteren bu mutfak dolabı modelleri, ev dekorasyonunda özellikle modern çizgilerden vazgeçemeyenlere iyi bir alternatif sunmaktadır.

Alt ve üst dolaplarınızda zıt renkler kullanarak farklı kombinler de yaratabilirsiniz. Siyah ve beyaz, kırmızı ve siyah, bordo ve beyaz gibi farklı renklerin uyumu mutfağınıza modern bir hava kazandıracaktır. Fakat bazı küçük ayrıntılara da dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Özellikle alt dolaplarınızı daha açık tonlarda tercih etmeniz mutfağınızın daha farklı görünmesine neden olurken; alt dolaplarda koyu renk kullanmanız mutfağınıza alaturka bir hava katacaktır. Bu tip mutfak dolapları için tercih edeceğiniz yemek masası ise dolaplarınızın renk tonlarından birini kullanmanız olacaktır. Aksi takdirde mutfağınız muhtemelen daha küçük ve dar görünecektir.

En iyi mutfak tadilat firmalarını ve ustalarını sizler için listeledik. Mutfak tadilat firmaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Mutfak tadilat firmalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı mutfak tadilat, en yakın mutfak tadilat, acil mutfak tadilat gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden mutfak tadilat fiyatları, mutfak tadilat ücretleri, ucuz ve hesaplı mutfak tadilat hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi mutfak tadilat hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın. Mutfak tadilat hizmetini uygun bir ücret ile acil bir şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ücret ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. En Yakın firmalar, acil servisler, nöbetçi şirketler, 7/24 hizmetler, ucuz ve hesaplı mutfak tadilat, en yakın mutfak tadilat firması, mutfak tadilat şirketleri için BuBiTeklif.com'u sık kullanılanlara ekleyebilir ve mobil uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.