Modern Alçıpan Asma Tavan Modelleri

alçıpan asma tavan
4 Aralık 2020

Modern alçıpan asma tavan modelleri ile ev dekorasyonunda standartlardan kurtulup, size ve evinize özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Alçıpan asma tavan modelleri metal bir iskeletin yardımı ile oluşturulan ve bu metal iskelete yerleştirilen alçıpanlar ile yapılmaktadır. Son yıllarda oldukça yaygınlaşan alçıpan tavanlar ile gizli aydınlatma da yaparak, evinize hoş bir hava katabilirsiniz.

Modern Alcipan Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Alçıpan asma tavan, büyük yüzeyli tavanlara, yalın ve hoş bir görünüm katarken mimari tasarımı en iyi şekilde destekler. Alçıpan asma tavanlar söz konusu olduğunda, tasarımın yüzey çözümleri için yaratıcılıkta hiçbir sınırı yoktur. Hoş ve temiz görünümlü alçıpan tavanlar dünya standartlarına uygun olarak yapılan, elektrik ve sıhhi tesisatların da kolay döşenmesine ve gizlenmesine kolaylık sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere de sahip uygun sistemlerdir. Alçıpan asma tavanlar, her çeşit iç mekân tavan uygulamalarında kullanılabilir. Tesisatları ve kabloları gizleyerek dekoratif mekanlar oluşturur. Alçıpan asma tavan tesisata müdahale açısından kolay ve uygun bir sistemdir. Hafif olması sebebi ile binanın taşıyıcı sistemine etkisi çok azdır. Binanın hareketlerine uygun sistemlerdir. Bu nedenle depreme dayanıklı binalar için uygundur. Ayrıca yangına dayanım, ses ve ısı yalıtım performansı açısından çok tercih edilen sistemlerdir.

Alçıpan asma tavanlar ev dekorasyonunda kullanıldığı gibi yaygın olarak iş yeri, ofis, restoran ve cafe dekorasyonlarına da uygulanmaktadır. Ev dekorasyonunu için en uygun alçıpan tavan örnekleri, salon ve yatak odasında görülmektedir. Koridor dekorasyonu veya evin giriş alanında da alçı tavan modelleri ile evinize görsel bir zenginlik kazandırıyor.

Alcipan Asma Tavan Modelleri

Alçıpan Asma Tavan Örnekleri

Modern bir dekoratif görselliği ön plana çıkartan, kullanıldığı alana şık bir etki katan, gizli aydınlatmaları ile hoş bir ambiyans yaratan alçıpan desenleri, dekorasyona yenilik ve zenginlik katmak isteyenler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Uygulaması da kolay olan ve uzun seneler dayanıklı kalan bir malzemedir. Alçıpan asma tavan modelleri kolay bir şekilde kurulmaktadır. Bu da herkese zamandan tasarruf sağlamaktadır. Dekoratif özelliği ön plana çıkan asma tavanlar, kullanıldığı alana zenginlik katmaktadır. Ayrıca etkileyici bir yanı da vardır. Alçı hafif bir malzeme olduğundan dolayı tavana ekstra bir yük bindirmez. Bu nedenle güvenlidir ve boyanabilen bir malzeme olduğu için gönül rahatlığı ile tekrar tekrar boyayabilirsiniz. Alçıpan neme ve yanmaya karşı dayanıklıdır, bu yüzden uzun yıllar boyunca bozulmadan sağlamlığını korumaktadır. Alçıpan ile kullanabileceğiniz spot aydınlatma ya da led aydınlatmalar ile tavanınızı şıklık katabilirsiniz. Özellikle led aydınlatma ile tasarlanan gizli aydınlatmalar alçıpan tavanlara fazlasıyla yakışmaktadır. Birçok alçıpan tavan örnekleri, bu gizli led aydınlatmalar ile daha şık ve lüks bir görünümde karşımıza çıkmaktadır. Tavanınızda istenmeyen bir görüntü ya da bir tesisat varsa bunu da kolayca kapatabilir, gözden ırak bir hale getirebilirsiniz. Kolaylıkla temizlenebilen alçıpan tavanlar, bakterilerin barınmasını da engellemektedir. Binanın taşıyıcı sistemine uygun olarak ısı yalıtım yaptırarak evinizde enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

En iyi alçıpan firma ve ustalarını sizler için listeledik. Alçıpan firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Alçıpan firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı alçıpan, en yakın alçıpan, acil alçıpan, gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden alçıpan fiyatları, alçıpan ücretleri, ucuz ve hesaplı alçıpan hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi alçıpan hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın. Alçıpan hizmetini uygun bir ücret ile acil bir şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ücret ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. En Yakın firmalar, acil servisler, nöbetçi şirketler, 7/24 hizmetler, ucuz ve hesaplı alçıpan servisi, en yakın alçıpan firması, alçıpan şirketleri için BuBiTeklif.com'u sık kullanılanlara ekleyebilir ve mobil uygulamalarımızı telefonunuza indirebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.