İki Renkli Duvar Tasarımları

Duvar Dekorasyonu
5 Haziran 2020

Renkler ev ve ofis tasarımları için en hayati unsurlardan biridir. Mekanların duvarlarının renkleri dekorasyonda önemli bir rol oynar. Genellikle dekorasyon alışkanlıklarından biri tüm oda için tek renk seçmek ve tüm duvarları aynı renge boyamak olmuştur. Ancak son yıllarda giderek daha da öne çıkan bir trend var: Odaların duvarlarını boya badana ile iki farklı renge boyamak.

duvar boyama

Doğru Renk Kombinasyonları

Bir odanın duvarlarındaki renk kombinasyonları dekorasyonda farklı bir stil yaratır ve duvarlardaki renk geçişleri ile belirli bir alanı vurgulamak estetik açısından da güzel bir görünüm sağlar. Birbirleri ile eşleşen veya kontrast yaratan iki farklı rengin kullanıldığı dekorasyonlar modern ve çarpıcı bir görünüm kazanılır. Duvarlarda iki farklı rengin kullanımı, seçilen renk kombinasyonlarına göre bir odanın dekoruna zarafet katabilir. İç mimarlar, son yılların bu gözde trendini uygularken odanın ışık almasına göre bazı temel renk ve tonlama kurallarını kullanırlar. Farklı renk kombinasyonlarının odalarda yarattıkları psikolojik etkiler de oldukça farklıdır.

boya badana

Derinlik Katmak İçin Koyu Renkler

Duvarlarınıza boya badana ile modern bir derinlik katmak için; gri & beyaz, karizmatik bir görünüm katmak için siyah & gri gibi tonları kullanarak etkili bir görünüm kazanabilirsiniz. Derinlik sağlamak için siyah ve tüm koyu renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duvarlarınızda koyu mavi tonları ve koyu kırmızı tonları da siyah ile hemen hemen aynı etkiyi yaratacaktır.

En iyi boya badana firma ve duvar ustalarını sizler için listeledik. Boya badana firmaları ve ustaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Boya badana firmalarından veya ustalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı boya badana, en yakın boya badana, acil boya badana, gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden boya badana fiyatları, boya badana ücretleri, ucuz ve hesaplı boya badana hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi boya badana hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın. Kendi konumunuzda yer alan en iyi boya badana firma ve servisleri BuBiTeklif.com’da. Boya badana hizmetini uygun bir ücret ile acil bir şekilde almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ücret ve fiyat politikamız hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.