Amerikan Panel Kapı ve Modelleri

Amerikan Panel Kapı
27 Nisan 2021

Amerikan panel kapılar, özellikle son yıllarda oldukça rağbet görmektedir. Amerikan panel kapılar ahşap malzemeli olduğu için hem çok dekoratif hem de temizlik ve yenilemek açısından oldukça pratik kullanımlı kapılardır. Farklı şekillerde ve renklerde tasarlanmış bir çok Amerikan panel kapı modeli bulabilirsiniz. Amerikan kapılar çeşitli ve farklı modelleri ve ahşap olmaları nedeniyle iç mekanlar için dekoratif ve fonksiyonel bir seçenek olmaktadır.

amerikan panel kapı

Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan kapı modelleri için oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen bu kapıların özellikle kanat kısmında pek çok farklı desene yer verilebilir. Üzerinde lambri görünümlü işlemelerin fazlaca kullanıldığı ahşap Amerikan panel kapılar, her tarzda döşenmiş tüm iç mekanlara uyumluluk gösterebilir. İç dekorasyonda klasik bir stil sahibi olan mekanlar için ise klasik desenlerin yer aldığı Amerikan panel kapılar tercih edilebilir. MDF’den üretilmiş ve üzerine ahşap kaplama yapılmış Amerikan panel kapılar, ceviz veya meşe ağacından üretilmiş Amerikan panel kapılar gibi doğal görünümlü kapı çeşitleri de bulunmaktadır. Renk seçeneklerinde genel olarak beyaz kullanılsa da, ahşap malzemesinden dolayı kendiliğinden ahşap desenli olan Amerikan panel kapılar da bulunmaktadır. Zamanla kirlenenmeden dolayı temizlik amaçlı veya değişim yapmak amaçlı olarak rengini değiştirmek istediğiniz bu kapıları rahatlıkla farklı renklere de boyatabilirsiniz. Üzerinde standart kapı kulpları ile satılan bu kapılar, isteğe bağlı olarak daha sonra değiştirilebilir.

Amerikan Kapı Fiyatları Ne Kadardır?

Amerikan panel kapıların fiyatları kullanılan malzemeye ve görsel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Doğal ahşap kullanılarak üretilen Amerikan panel kapılar, diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlardan satışa sunulurlar. MDF’den üretilmiş Amerikan panel kapıların fiyatları doğal ahşap olanlara göre daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Kanat ve kasanın beraber satıldığı ürünlerin fiyatları sadece kasa veya sadece kanat olarak satılan Amerikan panel kapılar ile kıyaslandığında daha yüksek olmaktadır. Fakat Amerikan panel kapı kanadına uyumlu başka bir kasa da zaten almanız gerekeceği için genel toplama bakıldığında set olarak satılan kapılar sizin için maddi anlamda daha avantajlı bir seçenek olabilir. Evinize veya ofisinize Amerikan panel kapı yaptırmak istiyorsanız hemen BuBiTeklif üzerinden ücretsiz ilan verebilir, gelen teklifler arasından size en uygun olanı seçerek, uygun fiyatlı Amerikan panel kapılara kavuşabilirsiniz.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.