Alçı Dekor

Alçı Ustası
4 Haziran 2021

Estetik ve güzel bir şeylere bakma isteği eski çağlardan beri insanlık için önemli bir noktadır. Bu sebeple sanat, dekorasyon, moda gibi görsel algılarımıza hitap eden sektörler gelişmiş ve hala daha da gelişerek, sürekli bir değişim içine girmiştir. Bu estetik ve güzellik algımızı evlerimize de her fırsatta yansıtır olduk. Yorgun bir gün sonunda, konforlu ve dekoratif evlerimize geldiğimizde içimiz rahatlıyor ve sakinleşiyoruz. Artan dekorasyon teknolojileri ve dekorasyon trendleri ile ev ve iş yerlerinde alçı dekor kullanımı da artmıştır. Alçı dekor uygulamasını evinize nasıl yansıtabilirsiniz, inceleyelim istedik.

alçı dekor

Alçı Dekor Nedir?

Alçı dekor dediğimiz dekorasyon malzemesi aslında adı da üzerinde olduğu gibi, alçı materyalinden oluşmaktadır. Alçı malzemesi çok hafif bir malzemedir ve kolay uygulanır. Alçı dekor kullanımı ile eviniz hem estetik bir görünüm kazanır hem de alçı esnek bir malzeme olduğu için hayalinizde ne varsa alçı dekor ile uygulayabilirsiniz. Alçı; ev, ofis, iş yeri, restoran ve mağaza gibi bir çok yerde kullanılmaktadır. Hafif yapısı, ısı ve ses yalıtımı yapması, yangına dayanıklı olması ve yer kaplamaması nedeniyle günümüzde bir çok yerde tercih edilmektedir. Alçıpan kullanarak evinize alçıpan asma tavan ile ara kat yaptırabilir, terasınız varsa terasınızı kapatabilirsiniz. Evinizin tavan dekorunu değiştirebilir, alçı dekor ile gizli LED aydınlatmalar yaptırarak ışık oyunları yapabilirsiniz.

Alçıpan bölme duvar ile ev veya ofisleriniz de ayrı odalar yaratabilir, evinizi büyütebilir ve hatta isterseniz küçültebilirsiniz de. Alçı dekor olarak evinize alçı sıva yaptırabilirsiniz. Alçı sıva ile duvarlarınıza istediğiniz şekilleri yapabilirsiniz. Taş görünümlü duvarlar, geometrik şekiller, kalıp desenler yapabilirsiniz. Bir başka alçı dekor örneği ise şöminedir. Evet, alçı ile evinize veya ofisinize şömine de yapabilirsiniz. Kapılarınıza dome şeklinde oval kemerler yapabilirsiniz. Alçı kullanarak eski görünümlü kemer bile yapabilirsiniz. Alçı kullanarak ev ve ofisleriniz için bir çok farklı alçı dekor yaratabilirsiniz. Hayal gücü alçı malzemesi ile sınırsız diyebiliriz.

alçı dekor fiyatları

Alçı Dekor Fiyatları

Alçı dekor için bir çok farklı fiyat bilgisi alabilirsiniz. Öncelikle alçı ile nasıl bir alçı dekor yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Alçıpan asma tavan mı, alçıpan bölme duvar mı, alçı ile kolon veya kemer mi yaptırmak istiyorsunuz? Öncelikle alçı dekor için kafanızda ne varsa bunu belirlemeniz gerekir. Bir çok alçı uygulaması için farklı alçı dekor fiyatları çıkacaktır. Alçı firmaları ve alçı ustaları sizlere malzeme dahil veya sadece alçı işçilik fiyatı verebilirler. Kendi bütçenize ve zevkinize göre evinize alçı dekor kolayca yaptırabilirsiniz. Alçı malzemesi kullanımı kolay bir malzeme olduğu gibi, fiyatı da uygun bir malzemedir. Sitemiz üzerinden istediğiniz zaman alçı ustası, alçıpan asma tavan veya alçıpan bölme duvar gibi alçı kategorilerinden ücretsiz ilan verebilirsiniz.

En iyi alçı ustaları sizlere en uygun alçı dekor fiyatları vereceklerdir. Gelen alçı dekor fiyat teklifleri arasından istediğinizi seçerek, hayalini kurduğunuz alçı dekoru yaptırabilirsiniz. Alçı firmaları sizlere geniş alçı modeli örnekleri göstereceklerdir. Bir çok desen ve şekilde alçıpan asma tavan modeli, alçıpan TV ünitesi modeli, alçıpan bölme duvar modeli gibi bir çok farklı model gösterebilir ve sizin zenkinize göre istediğiniz alçı dekoru yaptırabilirsiniz. Alçı dekorları evinize veya iş yerinize oldukça şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.