1.5 Katlı Ahşap Ev Tasarımları

Ahşap Ev Yapımı
12 Kasım 2020

Günümüzde birbirinden güzel ve farklı tasarımlarda ev modelleri görmek artık oldukça mümkün. Yaşadıkları evlerin tarzları genel olarak insanların zevklerini ve hayat görüşlerini fazlasıyla yansıtmaktadır. Artık betonarme, klasik yapılar genel olarak standart yapı sistemleri içerisinde yer almaktadır. Son dönemlerde oldukça rağbet gören ve durumu daha sıra dışı hale getiren farklı bir sistem daha bulunmaktadır. Bu ise 1.5 katlı ahşap ev modelleri ile yapılan evlerdir.

Ahşap evler her zaman oldukça zarif, estetik ve şık görünümleriyle dikkat çekerler. İnsanların pek çoğu ahşap evlere karşı her zaman bir hayranlık duymuşlardır. Diğer yapı türlerinde olduğu gibi ahşap evler de farklı modellerde tasarlanabiliyor olması her açıdan bu tür evleri seven insanlar için büyük bir şanstır. Özellikle 1.5 katlı olan modeller günümüzde en çok tercih edilen yapı türleri arasında yer almaya başlamıştır.

 1.5 Katlı Ahsap Ev Tasarimlari

Farklı Ahşap Ev Tasarımları

Ahşap evlerin tasarımları için oldukça fazla alternatif bulunabilir. Günümüzde bir ahşap ev tasarlama isteği içerisinde olan kişiler bu çeşitlilikten faydalanarak kendilerine uygun olarak oldukça güzel mimari planlamalar yapabilirler. Geometrik tarzda 1.5 katlı ahşap evler, modüler yapıda 1.5 katlı ahşap evler, rustik tarzda 1.5 katlı ahşap evler, kütük yapı görünümlü 1.5 katlı ahşap evler gibi bir çok farklı zevke hitap eden çeşit bulmak mümkün. Hem göze hoş gelen ve hem de konforlu alanlar oluşturarak ahşap evlerde vakit geçirmeyi oldukça keyifli bir hale getirmektedir.

Ahşap evlerin inşa edilmesi ve oluşturulması aşamasında kaliteli malzemeler kullanmak oldukça önemlidir. Uzun vadede ahşap evlerin tüm dış etkenlere karşı yeterince sağlam kalabilmesi açısından bu oldukça önemlidir. Doğaya yakın bir alanda kaliteli malzemelerle tasarlanacak hoş yapıda bir ahşap ev uzun yıllar boyunca güvenle kullanılmaya uygun olabilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile daha sonra çıkabilecek tadilatların önüne geçerek hem maddi hem de manevi olarak kazanmış olursunuz.

 1.5 Katlı Ahsap Ev Tasarimlari

Tek Katlı Ahşap Ev Modelleri

Ahşap evleri diğer evlerden ayıran birçok farklı özelliği vardır. Fakat bunlar arasında en önemlisi bu evlerin oksijen giriş ve çıkışı konusudur. Standart betonarme evlerde oksijen sirkülasyonu pek elverişli bir şekilde gerçekleşmez fakat ahşap evlerde durum oldukça farklıdır. Tek katlı ahşap ev modellerinde hava sirkülasyonu oldukça iyidir. Bu evler daima insan sağlığını da destekleyecek şekilde ortamda iyi bir oksijen sirkülasyonunun gerçekleşmesine katkı sağlarlar.

Yaptırmak istediğiniz bir ahşap ev veya hali hazırda bulunan ahşap evinizi bir mimar ile restore etmek istiyorsanız BuBiTeklif.com ile ücretsiz ilan oluşturarak, işinin en iyisi mimarlardan ücretsiz teklif alabilirsiniz. En iyi mimari proje çizimi ve mimarlık firmalarını sizler için listeledik. Ahşap ev mimari proje çizimi mimarlık firmaları sizlere en uygun fiyata, en hızlı ve en kaliteli hizmetleri sunacaktır. Ahşap ev proje çizimi ve mimarlık firmalarından hizmet aldıktan sonra web sitemiz üzerinden değerlendirme yapabilir, aldığınız hizmet için firmalara oy verebilirsiniz. BuBiTeklif.com olarak sizlere en hızlı ahşap ev ve mimari proje çizimi, en yakın ahşap ev ve mimari proje çizimi, acil mimari proje çizimi, gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden mimari proje çizimi fiyatları, mimari proje çizimi mimarlık ücretleri, ucuz ve hesaplı mimari proje çizimi ve mimarlık hizmetleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Siz de uygun fiyata hızlı ve hesaplı, en iyi mimari proje çizimi ve mimarlık hizmeti alabilmek için yakınlarınıza BuBiTeklif.com’dan bahsetmeyi unutmayın.

İnternet sitemizde kullandığımız çerezler ideal kullanıcı deneyimini hedefleyen farklı görevler üstlenir...Çerez politikamızı inceleyin.